8587 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 150
Sold den 19 juli 2021 -
7448 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 1400
Sold den 4 september 2017 -
9213 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 450
Sold den 29 maj 2017
1285 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 1200
Sold den 24 april 2017 -
8101 Färglitografier
3st, Georges Laporte, (onumrerade)
Sold: SEK 450
Sold den 8 november 2004